Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
O nás

Naše společnost se zabývá především internetovým předprodejem vstupenek, a to již od roku 1999, kdy jsme spustili internetové stránky Divadla Jiřího Grosmanna s možností rezervace vstupenek přes internet (tehdy jako jedno z prvních pražských divadel). Postupem času jsme začali zajišťovat předprodej i do dalších divadel a původní doména www.djg.cz se ukázala pro tyto účely jako nedostačující. Z toho důvodu jsme v roce 2004 změnili adresu naší internetové prezentace do současné podoby - www.kulturniportal.cz.

Firma Kulturní portál.cz, s.r.o. vznikla v lednu 2009 transformací původní společnosti "Lukáš Sýkora-agentura". V současné době spolupracujeme s více než dvaceti pěti pražskými divadly a dalšími pořadateli kulturních a společenských akcí. Při naší práci klademe důraz na přímý kontakt se zákazníky a dlouhodobou spolupráci s nimi.

Kromě předprodeje vstupenek provozujeme i vlastní divadelní scénu - Divadlo pohádek - která se programově zaměřuje především na dětská představení a zajišťujeme zastoupení jednotlivých výkonných umělců.

Vzhledem k velkému zacílení na rodiče s dětmi jsme v říjnu 2009 spustili další projekt - internetový obchod s CD, DVD, knihami, hrami a hračkami pro děti - www.pohadkovyobchod.cz.

 

 

© 2020 Kulturní portál.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz